13 Haz 2011

Shrink Makinası ve Otomasyon

0 Yorum

Proje & Uygulama

Projelendirme, makina otomasyonu, pano, devreye alma, operatör paneli uygulamaları, hız kontrol uygulamaları, servo uygulamaları, yazılım konusunda mühendislik hizmeti vermekteyiz.

Teknik Destek

Ürünlerimiz, uygulamalarımız ve projelerimiz için sunduğumuz tüm hizmetlerde işinde uzman teknik destek takımımız ile her türlü soru ve sorunlarınız için yardımcı olmaya hazırız. İletişime geçerek ayrıntılı bilgiler edinin.

Çözüm Ortaklığı

Fabrikalara, tesislere, kobilere, işletmelere, çeşitli endüstriyel alanlarda hizmet veren ve faaliyet gösteren kuruluşlara, danışmanlık ve sorunlara çözüm ortaklığı teklifi sunuyoruz. Teklif almak için bizi arayın. . .

aslan makina,shrink makinası,şilink makinası,şhrink makinası,shrink,ambalaj,paketleme,pvc,poliolefin,polietilen,silik,şilik,vakum,makina,makine,sleeve,şihrink,yumurta paketleme makinası,kültür mantarı paketleme,şekerleme paketleme,kozmetik ürün paketleme,hırdavat paketleme,temizlik ürünleri paketleme,otomotiv yedek parçası paketleme,hediyelik eşya paketleme,oyuncak paketleme,kırtasiye paketleme,zücaciyepaketleme,tekstil paketleme,kolonya paketleme,elektrik elektronik malzemesi paketleme,market ürünleri paketleme,paketleme makinaları,vakumlama makinaları,yumurta paketleme makinaları,şirink makinaları,unlu mamül paketleme makinaları,ambalaj makinaları, streç paketleme,gıda paketleme makinaları,ambalajlama makinaları,termoform makinaları,hırdavat paketleme makinaları ve gıda ambalajlama makinalarının imalatını yapmaktadır

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.